Kırık Link Bildir
Sitemizdeki tüm filmler www.youtube.com tarafından barındırılmaktadır. Buna rağmen eğer materyalin telif hakkının sizde olduğunu düşünüyorsanız ilgili içeriğin kaldırılması için istek de bulunabilirsiniz.

Ekleyen on 19 Mayıs 2013

Umut Sokağı – Kadir İnanır (1986)
Oylama : 0 , Puan : 0.00 , yüzde 0% beğeni

Film Özeti

Film de Kadir İnanır kabadayılar dünyasında hızla yükselen bir kahvecidir. Cinayete bulaşır, bu noktadan sonra gözüpekliği ve cesaretiyle kısa zamanda yeraltı dünyasının büyükleri arasına girer. Adamlarına çok sahip çıkmaktadır. Sevdiği kız başkasıyla evlenecekken düğünü basar ve kızla evlenir; damadı paraya boğar,tatile gönderir. Ayrıca mahallesinden tanıdığı üniversite öğrencisi bülent bilgiç okulu bitirmiştir. Onu evlendirir arka çıkar parasının idaresini ona teslim eder. Genç çocuk çok başarılı olur, çok büyür ama bu noktadan sonra olaylar yeraltı dünyasının çıkarlarıyla çatışır. Kadir İnanır’dan bu duruma çare bulması istenir.  Okutup desteklediği genç çok büyümüş ve çok güçlü hale gelerek kabadayıların korktuğu bir konuma gelmiştir bu yüzden Kadir İnanır’ın kendisi, vicdanı ve kariyeri arasında yapması gereken büyük bir muhasebe vardır.

 

Film Afişi

Kadir Umut Sokağı filmi, Film Afişi

Kadir Umut Sokağı filmi, Film Afişi

Oyuncular

Kadir İnanır,  Şehnaz Dilan, Bülent Bilgiç, Baki Tamer, Selahattin Fırat, Kazım Kartal, Songül Ülkü,  Ali Tutal, Ali Ceylan,  Hasan Yıldız, Akif Kilman, Seyfettin Karadayı, Muhteşem Durukan, Dündar Aydınlı, Salih Eskicioğlu, Turgay Aksoy, Bedri Uğur, Metin Osmanoğlu, Yılmaz Kurt, İbrahim Kurt, Niyazi Gökdere, Ateş Osman, Yaşar Kutbay

Yorum Yapmak İster misiniz ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*