Kırık Link Bildir
Sitemizdeki tüm filmler www.youtube.com tarafından barındırılmaktadır. Buna rağmen eğer materyalin telif hakkının sizde olduğunu düşünüyorsanız ilgili içeriğin kaldırılması için istek de bulunabilirsiniz.

Ekleyen on 15 Mayıs 2013

Garip – Kemal Sunal (1986)
Oylama : 0 , Puan : 0.00 , yüzde 0% beğeni

Film Hakkında Bilgi

Her ne kadar komedi ve eğlenceli bir tarzda film olsada, duygusal öğelerin ağırlıkda olduğu,güldürürken düşündüren düşünürkende güldüren tarzda mesajlar barındıran bir film.Konusuna kısaca değinecek olursak Kemal kendi halinde bir insandır. Her türlü işi yaparak geçimini sağlamaktadır. Gerekirse futbol sahalarında forma şapka satar, camcı olur, seyyar satıcı olur.Ekmeğini taşdan cıkarmasını bilir.Bir gün yolda giderken kundakta başıboş bir bebek bulur ve ona bakmaya karar verir.Bulduğu çocuğa kendi öz çocuğu gibi bakar ve onu büyütür.
İyi seyirler…

Filmin Afişi

Garip

Oyuncular

Kemal Sunal,Reha Yurdakul,Renan Fosforoğlu,Hakkı Kıvanç,Memduh Ün,Osman F. Seden,Sezer İnanoğlu,Necdet Yakın,Hikmet Gül,Ece Alton,Zeki Sezer,Ahmet Turgutlu,Ekrem Dümer,Nejat Gürçen,Fatoş Sezer,Ali Demirel,Yüksel Gözen,Nilgün Saraylı,Sevil Üstekin,Tuncer Sevi.

Tür:Komedi (1986)

Yorum Yapmak İster misiniz ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*